Chryste Panie

by Chryste Panie

/
 • Compact Disc (CD) + Digital Album

  Tłoczone CD w ecopacku, limitowany nakład 200 szt

  Includes unlimited streaming of Chryste Panie via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 3 days

    30 PLN or more 

   

 • Streaming + Download

  Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

    name your price

   

1.
08:45
2.
06:08
3.
07:36
4.
08:38
5.
12:09
6.
06:44
7.
12:59

about

"Jesteśmy grani przez nasze i wasze duchy, grają na nas jak na instrumentach, a my gramy na naszych bębenkach, klawiszach i rurach. My Polacy, My Słowanie, My chrystusy, my ludzie. Gramy wam trans, gramy wam rytuał szamański. Przychodzisz na nasz koncert, jest ciemno, jest duszno, jest duchno, szyby parują, słońce w koniunkcji z księżycem, wszystkie planety na swoim miejscu, mikro i makro kosmos się spotykają, koniunkcjują, stwarzane są i umierane całe światy, mikro i makro. Gramy muzykę rytualną, sakralną, świecką, łączymy to co na górze, z tym co na dole. Nie jest to rytuał przejścia, nie ma przestrzeni liminalnej, jest rytuał - bo my jesteśmy rytuałem, my chrystusy, ja chrystus, ty chrystus. Co znaczy chrystus? mesjasz, zbawiciel. Człowieku zbaw się sam. Z nami się zabaw, zbaw, bez braw, z brawami - to nie ma znaczenia. Znaczenie ma twoja obecność w koncercie-wydarzeniu-rytuale. Jaka obecność? Najlepiej gdybyś dał się ponieść tym samym duchom co my. Ale nie oczekuj nic, nie miej oczekiwań, może być rytuał, a może go nie być, to zależy już od duchów-buchów-boga-bogów-kosmitów-niekosmitów."
Bazylides Nicejski

credits

released May 12, 2017

Michał Małota - saksofon
Aleksander Żurowski - syntezator
Michał Stawarz - baraban
Wojtek Kurek - perkusja

rysunki - Michał Małota
projekt i skład - Kamil Rekosz
mix - Piroman
mastering - Maciek Jaciuk

tags

license

all rights reserved

about

Plaża Zachodnia Kolobrzeg, Poland

Plaża Zachodnia prezentuje scenę muzyki elektronicznej i eksperymentalnej. Szerokie poszukiwania nowych form ekspresji od ambientu, przez post rock, po noise i free impro.

contact / help

Contact Plaża Zachodnia

Streaming and
Download help

Redeem code